Detský lezecký tábor 2015 (+harmonogram tábora)

detskytabor152

Milé deti, vážení rodičia! Dávame do pozornosti 1. a 2. turnus denného lezeckého tábora a týmto pozývame všetky lezeniachtivé ratolesti vo veku od 7 do 15 rokov zažiť dávku adrenalínu a plno zábavy počas tohoročných letných prázdnin. V cene tábora (70,- eur) sú zahrnuté obedy počas celého týždňa, pitný režim, celodenný dozor skúsenými a kvalifikovanými inštruktormi, lezecký materiál a vstup do lanového centra. Okrem pobytu v lezeckom centre T2 Boulder Arena Vás čaká lezenie na umelej stene na Výmenníku na Važeckej a na cvičnej skale Rokodromo v Čermeli, samozrejmosťou je zdolanie všetkých prekážok na lanovej dráhe Tarzania na Alpinke. Prihláška do tábora na stiahnutie TU.

 

Harmonogram detského lezeckého tábora:

 

Denne príchod o 7,30-8,00 hod., odchod o 16,00 hod.

 
 

Pondelok:  zoznamovanie sa, lezenie na umelej stene v lezeckom centre T2 Boulder Arena, ďalšie aktivity a hry.

Utorok:  zraz v T2 Boulder Arene do 7,50 hod., výlet na Alpinku, lezenie v lanovom centre Tarzania, presun vláčikom do Čermela na cvičnú skalu Rokodromo, následne návrat do lezeckého centra T2 Boulder Arena cca o 16,00 hod.

 Streda:  zraz v T2 Boulder Arene do 8,00 hod., výlet na umelú skalu na výmenníku na Važeckej, lezenie, návrat do lezeckého centra cca o 13,00 hod., lezenie v T2 Boulder Arene.

 Štvrtok:  lezenie v lezeckom centre T2 Boulder Arena a ďalšie aktivity a hry.

 Piatok: lezenie v lezeckom centre T2 Boulder Arena, ďalšie aktivity, hry a súťaže, vyhodnotenie tábora.

 
 

 Obedy a pitný režim sú denne zabezpečené, všetky výdavky spojené s výletmi, ako aj lezecký materiál sú v cene tábora.

Deti si na tábor potrebujú priniesť prezúvky, ktoré môžu poslúžiť aj ako lezecká obuv (tenisky, kopačky, lezečky). Na výlety si priniesť mikinu, pokrývku hlavy, príp. pršíplášť. V prípade nepriaznivej predpovede sa výlet v prírode môže posunúť na iný deň v týždni.

 

Tešíme sa na vašu účasť. 🙂