T2 boulder aréna je najväčšie lezecké centrum na východnom Slovensku pre malých aj veľkých. Nájdete u nás steny vo výške 15 metrov a o lezeckej ploche v rozmere 1000 m2 . Vyše 140 ciest, samoist, campus, boulder v rozmere 320m2. Našou novinkou je vonkajší boulder v rozmere 180m2. Mimo lezenia Vám ponúkame posilku, hrazdy, bradlá, osvieženie v bare, T2 shop, slackline a príjemnú atmosféru. Ponúkame taktiež priestor na akrobaciu na šály.

Lezecká stena – žirafa je ideálna pre začiatočníkov a deti. Už natiahnuté laná vám vedia zjednodušiť lezenie. Má viac ako 350 m2 lezeckej plochy s viac ako 80 cestami. Na postavenie bolo použitých vyše 1 600 chytov.

Od jednoduchších lezeckých ciest po komplikovanejšie – už aj so samoistom. Pre skúsenejších lezcov máme horný prelez (modrá strecha).

Rozmanitá bouldrovka

Každý si nájde to svoje – od jednoduchých bouldrov po úroveň 7C/8B
lezecká plocha: 320 m2
počet ciest: 140+
použité chyty: 1120+

Lezecká stena pre náročných

Naša druhá strana haly je pre náročnejších lezcov. Počtom ciest, úchytov či rozmermi je podobná ako prvá (jednoduchšia) lezecká stena no jej sklon je dych-berúci.

Čakajú vás náročnejšie cesty – úroveň 7 a vyššie.

A áno máme aj žeriav – celá budova je silno industriálna a patrí medzi chránené pamiatky.

T2 BAR

Po náročnom lezení sa môžete osviežiť v našom T2 BARE čapovanou kofolou, nealko pivkom a pre najmenších ponúkame džúsik. Na doplnenie energie Vám urobíme kávičku alebo čajík rôznych príchutí. Ponúkneme Vás našimi pochutinami: horalky, arašidové chrumky, slané tyčinky, proteínové tyčinky, etc.

T2 SHOP

Radi vás privítame v našom lezeckom obchode.
Profesionálne vám poradíme vo výbere.
Čo nemáme skladom vieme objednať.

Sme otvorení denne od 14:00 do 21:45. Vo štvrtok ponúkame lezenie už od 6:00.

Translate »